Skontaktuj się ze mną

Patrycja Ilasz-Kłoda

Contact Form

Dane firmy

NIP: 5262296665
REGON: 389315305
ul. Piękna 28/34 lok. 9
00-547 Warszawa

Lokalizacja

ul. Piękna 28/34 lok. 9
00-547 Warszawa

Opinie

Patrycja to niezwykle profesjonalna i pełna energii osoba. Doskonale zna się na rynku nieruchomości, potrafi ocenić zagrożenia, jak i wychwycić nieoczywiste zalety lokali. Pracuje się z nią doskonale, jako deweloper czujemy, że przy współpracy z Patrycją mamy niezawodnego partnera po swojej stronie. Polecam!

Patrycja B
Klientka, Deweloper

Serdecznie polecam współpracę z Panią Patrycją Ilasz – Kłoda wszystkim, którzy potrzebują wsparcia agencji przy sprzedaży nieruchomości. Z mojego doświadczenia Pani Patrycja zapewnia pełną obsługę na każdym etapie sprzedaży, od pozyskania klienta do ostatecznego podpisania umowy. Ogromne zalety współpracy z Panią Patrycją to bardzo dobra komunikacja i duży komfort zwłaszcza, jeśli samemu nie ma się możliwości aktywnego udziału w sprzedaży. W kilku słowach można powiedzieć: wysoka kultura osobista, profesjonalizm, znajomość przepisów, umiejętność pozyskiwania klienta. Polecam!

Joanna S
Klientka sprzedająca nieruchomość

Współpraca z Panią Patrycją jest lepsza niż rewelacyjna! Podpisywanie umowy przebiegało sprawnie, wszystkie dokumenty zostały przygotowane poprawnie, zawsze mogłam liczyć na wsparcie w drobnych kwestiach już po zakończeniu usługi. Profesjonalizm, punktualność, zaangażowanie, dostępność, wysoka kultura. Dziękuję i polecam serdecznie!

Paulina S
Klientka kupująca nieruchomość

Polecam w 100% biuro nieruchomości Twoja Meta, bezproblemowy kontakt, doradztwo, pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z zakupem. Polecam!!!

Bartosz K
Klient kupujący nieruchomość

Bardzo polecam współpracę z Panią Patrycją. Dzięki niej znalazłam wymarzoną nieruchomość dosłownie „z dnia na dzień”. Również proces przeniesienia własności przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Pani Patrycja jest profesjonalną, bardzo kompetentną osobą, doradzi niezdecydowanym, odpowie na każde pytanie, a przy tym jest doskonale zorganizowana. Jeśli ktoś chciałby kupić lub sprzedać nieruchomość, to tylko z Panią Patrycją!

Anna M
Klientka

Kupno działki przebiegło sprawnie. Pani Patrycja wykazała się dużym zaangażowaniem oraz otwartością na nasze uwagi. Dziękujemy.

Marcin S
Klient

Bardzo dobry kontakt oraz rzetelne i uczciwe podejście do klienta. Pani Patrycja jest bardzo pomocna nie tylko ze sprzedażą działki, ale również ze sprawami urzędowymi. Polecamy każdemu współpracę z Panią Patrycją.

Justyna A
Klientka