O mnie

dr Patrycja Ilasz-Kłoda

Nazywam się Patrycja Ilasz-Kłoda i pomogę Ci podjąć trafną decyzję o inwestycji w nieruchomości.

Jestem tu również, aby pomóc Ci korzystnie sprzedać albo kupić nieruchomość. Znajdę Ci również Twoją Metę!

Wierzę, że moje prawnicze i ekonomiczne wykształcenie, w tym z wyceny nieruchomości, oraz doświadczenie praktyczne w obrocie nieruchomościami pomogą nam osiągnąć wyznaczone cele.

Jestem członkinią WSPON oraz użytkowniczką MLS.

Przejdź do Oferty

O mnie

Po pierwsze jestem człowiekiem, żoną i mamą cudownych dzieci. Ostatnio dołączył do nas kot Kitek. Uwielbiam z nimi spędzać czas najchętniej nad morzem w Kołobrzegu (choć pochodzę z Warszawy).

Za mną ponad 20 lat ciekawego i pełnego wyzwań życia zawodowego. Zaczynałam od stanowiska prawnika, następnie zarządzałam projektami biznesowymi dla klientów kluczowych, a następnie skomplikowanymi przedsięwzięciami w jednej z największych korporacji międzynarodowych. W tejże korporacji rozpoczęłam swoją przygodę z nieruchomościami. Zarządzałam obszarem przygotowania nieruchomości do sprzedaży (ponad 600 w ofercie), w tym zespołem wyceniającym nieruchomości i szukającym w nich potencjału rynkowego, zespołem regulowania stanów prawnych i zespołem ekspertów planowania przestrzennego. Świetni ludzie, ciekawe nieruchomości i moc doświadczeń oraz kontaktów, które teraz wykorzystuję z korzyścią dla moich Klientów, po powołaniu do życia Twojej mety.

Nieruchomości to skomplikowana i interdyscyplinarna dziedzina. Lubię w niej to, że wymaga ciągłego rozwoju, a ja lubię się uczyć.

Studiowałam 11 lat. Prawo, MBA, zarządzanie, w tym studia doktoranckie, a po nich obrona doktoratu z nauk ekonomicznych na kierunku zarządzanie. Jestem również absolwentką studiów z zakresu wyceny nieruchomości, odbyłam w tym zakresie praktyki zawodowe.

Powierzając mi swój temat „nieruchomościowy” wiedz, że zajmę się nim najlepiej jak będę potrafiła. A jeśli będę potrzebowała wsparcia, to wiem gdzie je otrzymam na odpowiednim poziomie.

Zobacz moje CV

Opinie

Patrycja to niezwykle profesjonalna i pełna energii osoba. Doskonale zna się na rynku nieruchomości, potrafi ocenić zagrożenia, jak i wychwycić nieoczywiste zalety lokali. Pracuje się z nią doskonale, jako deweloper czujemy, że przy współpracy z Patrycją mamy niezawodnego partnera po swojej stronie. Polecam!

Patrycja B
Klientka, Deweloper

Serdecznie polecam współpracę z Panią Patrycją Ilasz – Kłoda wszystkim, którzy potrzebują wsparcia agencji przy sprzedaży nieruchomości. Z mojego doświadczenia Pani Patrycja zapewnia pełną obsługę na każdym etapie sprzedaży, od pozyskania klienta do ostatecznego podpisania umowy. Ogromne zalety współpracy z Panią Patrycją to bardzo dobra komunikacja i duży komfort zwłaszcza, jeśli samemu nie ma się możliwości aktywnego udziału w sprzedaży. W kilku słowach można powiedzieć: wysoka kultura osobista, profesjonalizm, znajomość przepisów, umiejętność pozyskiwania klienta. Polecam!

Joanna S
Klientka sprzedająca nieruchomość

Współpraca z Panią Patrycją jest lepsza niż rewelacyjna! Podpisywanie umowy przebiegało sprawnie, wszystkie dokumenty zostały przygotowane poprawnie, zawsze mogłam liczyć na wsparcie w drobnych kwestiach już po zakończeniu usługi. Profesjonalizm, punktualność, zaangażowanie, dostępność, wysoka kultura. Dziękuję i polecam serdecznie!

Paulina S
Klientka kupująca nieruchomość

Polecam w 100% biuro nieruchomości Twoja Meta, bezproblemowy kontakt, doradztwo, pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z zakupem. Polecam!!!

Bartosz K
Klient kupujący nieruchomość

Bardzo polecam współpracę z Panią Patrycją. Dzięki niej znalazłam wymarzoną nieruchomość dosłownie „z dnia na dzień”. Również proces przeniesienia własności przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Pani Patrycja jest profesjonalną, bardzo kompetentną osobą, doradzi niezdecydowanym, odpowie na każde pytanie, a przy tym jest doskonale zorganizowana. Jeśli ktoś chciałby kupić lub sprzedać nieruchomość, to tylko z Panią Patrycją!

Anna M
Klientka

Kupno działki przebiegło sprawnie. Pani Patrycja wykazała się dużym zaangażowaniem oraz otwartością na nasze uwagi. Dziękujemy.

Marcin S
Klient

Bardzo dobry kontakt oraz rzetelne i uczciwe podejście do klienta. Pani Patrycja jest bardzo pomocna nie tylko ze sprzedażą działki, ale również ze sprawami urzędowymi. Polecamy każdemu współpracę z Panią Patrycją.

Justyna A
Klientka